medıaworld advertısıng & organısatıon şti. ltd.

1 Nisan 2015 tarihinde Bayram Sözüdoğru direktörlüğünde kurulan, reklam ve organizasyon sektöründe dürüst, dinamik, enerjik, yaratıcı ve yenilikçi ilkelerini benimsemiş teknolojiyi iyi kullanan genç ve tecrübeli bir ekibin markasıdır. MediaWorld müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutar. Kaliteli işlerde pratik çözümlerle ve uygun maliyetlerle marka değerinize değer katmayı hedefler. 

MediaWorld; 1 Nisan 2016 yılında markalarına Kıbrıs Promosyon firmasını, 1 Nisan 2019 yılında ise adada tek olan online biletleme ve etkinlik yönetim sistemi Gişe Kıbrıs’ı markasını, 1 Nisan 2020 yılında ise outlet sitesi olan Komik Fiyata markasını ve sigorta acentesi olarak hizmet verecek Correct Insurance agency markasını kendi markaları arasına ekledi.

Kuzey Kıbrıs’ta reklam ve organizasyon hizmetlerinde markanızı emanet etmekte tereddüt yaşamayacağınız, markanız için sizin gibi düşünen ve siniz gibi çalışan en iyi reklam ajansı ve organizasyon şirketini yaratmak.

Reklam ve organizasyon sektöründe dürüst çalışan ve doğru işler yapan bir marka oluşturmak. İnteraktif ve yenilikci ruha sahip ekibimizle müşteri odaklı çalışarak, reklam, tasarım, sosyal medya, prodüksiyon, organizasyon, halkla ilişkiler hizmetlerinde marka değerinize değer katmak.

SİGORTA ACENTELİKLERİ

CORRECT INSURANCE AGENCY | Ürün detayı için broşürü indiriniz.

DİĞER MARKALARIMIZ